مقالات علمی

مطالب مفید و خواندنی راجع به سلامت و زیبایی

 

مدلینگ صورت

به طورکلی به صورت هایی که دارای برجستگی های زیبا و متناسب با سایر اجزای صورت می باشند، صورت زاویه دار یا مدلینگ گفته می شود. این نوع چهره ها بیشتر در چهره افراد مشهور و بازیگران معروف مشاهده می شود.

مثلث طلایی صورت شامل چانه،بینی و گونه ها میباشد.همچنین از عوامل اساسی پروفیل صورت میتوان به شکل،اندازه اسکلت و بافت نرم اشاره کرد.

604106867 samatak com

روش های موجود برای زاویه دار کردن صورت

  • بوتاکس
  • ژل
  • لیفت با نخ
  • تزریق چربی
  • پروتز

 

زاویه سازی با نخ

متاسفانه،پیری و جاذبه میتواند موجب شود چهره شما افتاده به نظر برسد و خط فک شما،وضوح آن را از دست بدهد.اما امروزه لیفتینگ با نخ بئون جراحی صورت میگیرد و میتواند به شما کمک کند.

این روش که موجب کشیدن پوست میشود،به کمک نخ های قابل جذب پولیدیوکسانون (pdo) به شما کمک میکند تا ظاهر طبیعی پوست خود را بازگردانید.

photo 2019 05 26 15 22 55

 

زاویه سازی صورت با ژل

فیلرهای پوستی ژل های تزریقی هستندکه برای پر کردن مناطقی از چهره حجم خود را از دست داده اند، مانند گونه ها، مورداستفاده قرار می گیرد تا صورت را بالا بکشد. همچنین می توان از آن ها برای اضافه کردن حجم به چانه نیز استفاده کرد که به صورت شما حالتی V شکل می دهد. پراستفاده ترین نوع فیلرها از اسید هیالورونیک و کلسیم ساخته می شود، این مواد نیز به طور طبیعی در بدن ما یافت می شود در نتیجه باعث می شود که این ژل ها مطمئن باشند.

 

 botox 6f8875b099598c5050cbc51a05de61f8

زاویه سازی صورت با چربی

در این روش مقدار کمی از بافت چربی از شکم یا ران های شما برداشته می شود و به صورت کانول های حفره ای به صورت شما تزریق می شود. این کانول ها، لوله های توخالی ۱ میلی متری هستند که انتهای ضخیمی داشته و یک سوراخ کوچک در آن قرار دارد که چربی از آن خارج می شود. رسوبات چربی به صورت قطرات کوچکی در قسمت هایی از صورت که بدان نیاز است، تزریق می گردد.

توجه داشته باشید که تنها مقدار کمی چربی از بدن شما حذف می شود و این روش با لیپوساکشن کلا تفاوت دارد.

 

کلینیک 777-دکتر کره یی